ny asan'ny banky metaly voalohany mividy volamena amin'ny Internet
famoronana orinasa offshore an-tserasera fidulink mamorona orinasa offshore an-tserasera fidulink offshore

Ho hitanao eto ambany ny tahan'ny haba amin'ny orinasa amin'ny taona 2020 (Source Wikipedia). Ity lahatsoratra ity dia afaka manampy anao hisafidy ny toerana misy ny orinasanao, ny sampanao na ny zanakao.

mandoaTaham-ketra orinasa (2020)2Taham-haba haba (2020)2Taham-hetra natambatra (2020)2
 Irlande12.5%51.0%57.1%
 Korea Atsimo27.5%40.3%56.7%
 Kanada26.8%39.3%55.6%
 Frantsa32.0%34.0%55.1%
 Danemark22.0%42.0%54.8%
 Belgique29.6%30.0%50.7%
 Portiogaly31.5%28.0%50.7%
 UK19.0%38.1%49.9%
 Isiraely23.0%33.0%48.4%
 Allemagne29.9%26.4%48.4%
 US25.9%29.3%47.6%
 Madagascar30.0%24.3%47.0%
 Norvège22.0%31.7%46.7%
 Aotrisy25.0%27.5%45.6%
 Suède21.4%30.0%45.0%
 Japon29.7%20.3%44.0%
 Italie24.0%26.0%43.8%
 Mandoa-Bas25.0%25.0%43.8%
 Failandy20.0%28.9%43.1%
 Espagne25.0%23.0%42.3%
 Mexique30.0%17.1%42.0%
 Luxembourg24.9%21.0%40.7%
 Slovenia19.0%25.0%39.3%
 Grèce28.0%15.0%38.8%
 Suisse21.1%21.1%37.8%
 Islande20.0%22.0%37.6%
 Chili25.0%13.3%35.0%
 vorontsiloza22.0%17.5%35.0%
 Polonina19.0%19.0%34.4%
 New Zealand28.0%6.9%33.0%
 Czech Republic19.0%15.0%31.2%
 Litoania15.0%15.0%27.8%
 Slovaquie21.0%7.0%26.5%
 Hongria9.0%15.0%22.7%
 Estonia20.0%0.0%20.0%
 Letonia20.0%0.0%20.0%

Maniry ny hahazo tolotra ianao amin'ny famoronana ny orinasan-tserasera miaraka amin'ireo manam-pahaizana eto an-toerana (Mpisolovava, mpitan-kaonty) manantona mivantana any amin'ny MarketPlace of Fidulink.com hahafahana mangataka ny hamoronana ny orinasan-tserasera sy tsy misy fitsangatsanganana.

Adikao ity pejy ity?

ivelan'ny aterinetoandraso azafady
Live Support
Online!

Agent ao amin'ny Internet

fidulink

DOKUMENTA FIDULINK takiana

×
STEP 1
×
STEP 2
×
STEP 3
Fiteny "